Просте та швидке
фінансування вашого
бізнесу

+38 (098)
918 61 62
Прийом заявок: 24/7
Підтримка клієнтів: пн-пт 9:00-20:00
* Умови оформлення онлайн-заявки
Заповнюючи цю заявку-анкету, клієнт підтверджує, що надана інформація є повною і достовірною та погоджується, що компанія має право перевіряти інформацію, надану в даній анкеті, і проводити такі перевірки, які компанія вважає за необхідні. Зокрема, клієнт уповноважує компанію зв'язуватися в зручний для компанії час з роботодавцем клієнта для перевірки та отримання будь-якої необхідної інформації.

Клієнт виражає свою згоду на надання банком в Бюро кредитних історій інформації про клієнта, його зобов'язання за кредитним договором і іншу інформацію (включаючи відомості, що мають банківську таємницю, які містяться в анкеті-заявці на отримання кредиту, а також документів, що надані для отримання кредиту), передбачену Законом України "Про організацію формування та обігу кредитних історій" №2704-IV від 23 червня 2009 року.

Клієнт шляхом встановлення відмітки у вікні «Я згоден/на з умовами оформлення онлайн-заявки» надає свою згоду на отримання інформації з бюро кредитних історій, обробку, використання і передачу третім особам банком персональних даних клієнта відповідно до Закону України «Про організацію формування та обігу кредитних історій» №2704-IV від 23 червня 2009.

Клієнт підтверджує, що надана ним згода на обробку його Персональних даних не вимагає здійснення повідомлень про передачу його Персональних даних третім особам згідно з нормами ст.21 Закону України «Про захист персональних даних».

У випадку відмови у видачі кредиту клієнт надає згоду строком на 5 років на обробку і використання його персональних даних в цілях інформування про нові кредитні продукти і послуги.
Обробка персональних даних розповсюджується на наступну інформацію: прізвище, ім'я, по-батькові, рік, місяць, число та місце народження, адреса, сімейний, соціальний та майновий стан, освіта, професія, прибутки, № документу, що посвідчує особу, дата, орган що його видав, і будь-яка інша інформація доступна або відома в конкретний момент часу.Приймайте правельне та зважене рішення і оформляйте позику
"MSB Finance"

Переконайтеся у високій якості та швидкості наших послуг